Az oldal cookie-kat használ, hogy minél több hasznos funkciót biztosítson a látogatóknak.

Az EU-s jogszabályok értelmében fel kell hívnunk a figyelmét, hogy oldalaink sütiket (cookie) használnak. Ezek miniatűr, ártalmatlan fájlok, melyeket az ön gépére helyezünk el, hogy a szolgáltatásaink használatát egyszerűbbé tegyük az ön számára. A sütiket természetesen letilthatja a böngészőjében, azonban ha az Elfogadom feliratú gombra kattint, akkor elfogadja azok használatát.

Miserend

Hétköznapokon: 18.00 szentmise
Vasárnap: 9.00 görögkatolikus liturgia
11.15 és 19.30 szentmise

Gyóntatás kedd-szombat: szentmise előtt, vasárnap: szentmise előtt és alatt

Szemlélődő, meditációs lelkigyakorlat

a Debreceni Megtestesülés Plébánia szervezésében Bükkszentkereszten

2020. júl. 31-aug. 7.

További részletek: ide kattintva

HÚSVÉT 4. VASÁRNAP (április 22.)

Liturgikus rend

Hétfő – délután 18 óra: Igeliturgia
Kedd – Péntek délután 18 óra: Szentmise
Szombat – délután 17 óra: Szentmise – Palánki Ferenc püspök atyával
Vasárnap – délelőtt 11.15 óra: Húsvét 5. Vasárnapja

Szemlélődő ima: április 22-én délután 18.00-tól a plébánián. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!

Közösségi alkalmak: Április 23-án, hétfőn 1630-tól találkoznak a kamilliánus család tagjai a plébánián. Csütörtökön a katekumen csoporttal találkozunk a plébánián.

Visitatio Canonica: Április 27-28-án, főpásztori látogatásainak sorában, egyházközségünkbe érkezik Palánki Ferenc püspök atya egyházmegyénk főpásztora. A plébániai látogatás folyamán a püspök atya péntek délelőtt áttekinti a Plébániánk életét. Szombaton délután 1530-kor találkozik a képviselőtestület tagjaival, majd 17-kor szentmisét mutat be templomunkban. A szentmise keretében sor kerül egyházközségünk lektorainak avatására is. A szentmisét követően este 18 órától Püspök úr ellátogat a filiális józsai egyházközség Szent György Báljába. Kérem, hogy imáinkkal kísérjük a látogatást és készüljünk Püspök atya fogadására!

Keresztény Értelmiségiek Szövetsége: debreceni csoportjának újraalakulása április 24-én, kedden 17 órakor lesz a Kölcsey Művelődési Központ báltermében. Minden régi tagot és az érdeklődőket szeretettel várják. Az alakuló gyűlés után 18 órától pedig a KÉSZ kiadásában megjelent Kárpát-medencei népénekgyűjtemény bemutatóján vehetünk részt.

Adó 2 X 1%: TÁMOGASSA A MAGYAR KATOLIKUS EGYHÁZAT (0011),mert a jóság összeköt! és a A CSALÁD A JÖVÖ ALAPJA KÖZHASZNÚ ALAPÍTVÁNY-t; Adószám: 18569364-1-9


Eseménynaptár

Énekkari próba

július
szombat
11
Szeretettel várunk énekelni...
19:00 h

Énekkari próba

július
szombat
25
Szeretettel várunk énekelni...
19:00 h

Ferenc pápa beszédei

Rózsafüzér Skype-on

Skype rosary

Minden este 20.30-kor Skype-on lehet rózsafüzért mondani. Bővebben »

Homíliák

Sample image

Homíliák, elmélkedések letölthető hangfelvételei.

Képek a plébánia életéből

Sample image

Plébániánk jelesebb eseményeit megörökítő fényképeket az Olvasóterem menüpontban talál.