Az oldal cookie-kat használ, hogy minél több hasznos funkciót biztosítson a látogatóknak.

Az EU-s jogszabályok értelmében fel kell hívnunk a figyelmét, hogy oldalaink sütiket (cookie) használnak. Ezek miniatűr, ártalmatlan fájlok, melyeket az ön gépére helyezünk el, hogy a szolgáltatásaink használatát egyszerűbbé tegyük az ön számára. A sütiket természetesen letilthatja a böngészőjében, azonban ha az Elfogadom feliratú gombra kattint, akkor elfogadja azok használatát.

Miserend

Hétfő - szombat: 18 óra
vasárnap: 9 óra gk. liturgia
11.15 és 19.30 óra szentmise
Gyóntatás kedd-szombat szentmisék előtt, vasárnap: mise előtt és alatt

Püspökszentelés

Felföldi László,volt plébánosunk, püspökké szentelésének fénykép- és videofelvétele megtekinthető

HÚSVÉT III. VASÁRNAPJA (április 18.)

Liturgikus rend

Hétfő – délután 18 óra: Igeliturgia
Kedd – Péntek: délután 18 óra: Szentmise húsvéti időben
Szombat – délután 18 óra: Előesti szentmise
Vasárnap – délelőtt 11 15 és este 19 30 óra: HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA/HIVATÁSOK VASÁRNAPJA

Jegyes kísérés: Tegnap, tegnapelőtt megtartottuk a jegyesek felkészítő alkalmát itt a templomban. Szeretném megköszönni a jegyesek meghozott áldozatát és a jegyes kísérő házaspárok, családok szolgálatát és komoly, tartalmas munkáját! A jó Isten szeretete és bőséges ajándékai kísérjék mindnyájuk életét.

Közösségi alkalmak: Jövő hét vasárnap 17 30 -tól Szemlélődő imádság lesz a plébánián.

Kiállítás: Szeretettel ajánlom a kedves testvérek figyelmébe Hamvasné Bérces Márta testvérünk festményeit, alkotásait a templom bal oldalán lévő tárlóknál. Márta néni, aki nyugdíjas biológia- rajzszakos tanárként találta meg örömét a festésben a Gajdos Zsuzsi által vezetett Bibliakör tagja. Azt gondolom, példája mutatja, hogy a nehéz körülményekben is ott szunnyad az emberben az alkotás öröme és, ezzel másoknak is tetszésére lehet.

Programok:

Május 02-án Palánki Ferenc püspök atya érkezik hozzánk a bérmálás szentségét kiszolgáltatni. Fiataljaink már régóta készülnek a szentség felvételére, kérem, hogy imádkozzunk értük. A leendő bérmálkozók megkapták a tájékoztató levelet a felkészülésről és az ünnepről.

A kedves testvéreknek hirdetem, hogy a járványügyi szabályok betartása és a bérmálkozók szüleinek és hozzátartozóinak védelme érdekében május 2-án a 11.15 -órakor kezdődő szentmisén csak a bérmálkozók és hozzátartozóik vehetnek részt. Az egyházközség részére délután 18 órától tartok egy külön szentmisét, és ennek keretében történik majd az édesanyák köszöntése is.

Május 30-án tartjuk az elsőáldozást, amelyre a gyerekek buzgón készülnek. Kérem, hogy őket is hordozzuk imáinkban.

Adó 2 X 1%: TÁMOGASSA A MAGYAR KATOLIKUS EGYHÁZAT (0011), mert a jóság összeköt! és a A CSALÁD A JÖVÖ ALAPJA KÖZHASZNÚ ALAPÍTVÁNY-t; Adószám: 18569364-1-09

Áldott Húsvétot!


Eseménynaptár

Felnőttek lelki köre

október
péntek
22
Beszélgetés a hit...
10:00 h

Női torna

október
hétfő
25
Szakemberrel irányított...
18:45 h

Szent Mónika imacsoport

október
szerda
27
Minden hónap 27-én imádkozunk...
17:00 h

Felnőttek lelki köre

október
péntek
29
Beszélgetés a hit...
10:00 h

Női torna

november
hétfő
1
Szakemberrel irányított...
18:45 h

Felnőttek lelki köre

november
péntek
5
Beszélgetés a hit...
10:00 h

Női torna

november
hétfő
8
Szakemberrel irányított...
18:45 h

Felnőttek lelki köre

november
péntek
12
Beszélgetés a hit...
10:00 h

Női torna

november
hétfő
15
Szakemberrel irányított...
18:45 h

Felnőttek lelki köre

november
péntek
19
Beszélgetés a hit...
10:00 h

Ferenc pápa beszédei

Rózsafüzér Skype-on

Skype rosary

Minden este 20.30-kor Skype-on lehet rózsafüzért mondani. Bővebben »

Homíliák

Sample image

Homíliák, elmélkedések letölthető hangfelvételei.

Képek a plébánia életéből

Sample image

Plébániánk jelesebb eseményeit megörökítő fényképeket az Olvasóterem menüpontban talál.