Az oldal cookie-kat használ, hogy minél több hasznos funkciót biztosítson a látogatóknak.

Az EU-s jogszabályok értelmében fel kell hívnunk a figyelmét, hogy oldalaink sütiket (cookie) használnak. Ezek miniatűr, ártalmatlan fájlok, melyeket az ön gépére helyezünk el, hogy a szolgáltatásaink használatát egyszerűbbé tegyük az ön számára. A sütiket természetesen letilthatja a böngészőjében, azonban ha az Elfogadom feliratú gombra kattint, akkor elfogadja azok használatát.

Miserend

A járványügyi helyzetre való tekintettel március 20-tól visszavonásig a szentmisék nem látogathatók.

Templomunk minden nap délután 15 és 18 óra között nyitva lesz, lehetőséget nyújtva a személyes imádságra.

Szemlélődő, meditációs lelkigyakorlat

a Debreceni Megtestesülés Plébánia szervezésében Bükkszentkereszten

2020. júl. 31-aug. 7.

További részletek: ide kattintva

Évközi 28. Vasárnap (október 13.)

Liturgikus rend

Hétfő- délután 18 óra: Igeliturgia
Kedd Szombat délután 18 óra: Szentmise
Vasárnap de. 11.15 óra és este 19.30 óra: Szentmise, évközi 29. MISSZIÓK VASÁRNAPJA

Szemlélődő imára: hivjuk a testvéreket ma délután 17.30-tól a plébániára.

Bibliaóra: Csütörtök este 19 órától a Bibliaóra keretében részt veszünk, a Szólj be a papnak rendezvény "Mi haszna az Egyháznak" címet viselő előadásán a Bakelit Musik Caffe- ban. Ott találkozunk és másokat is szeretettel hívunk.

Misszók Vasárnapja: Jövő hét vasárnap a missziók javára lesz gyűjtés országszerte templomainkban.

Rózsafüzér: Október a Rózsafüzér Királynőjének hónapja, kérem, imádkozzuk buzgón akár egyénileg, családjainkkal, közösségileg a rózsafüzért!

Nyilt nap: A Svetits Katolikus Altalános Iskola 2019. október 19-én, szombaton 10 órától játékos nyílt napra hivja és várja a leendő 1. osztályosokat.

Meghívó: A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye Kórházlelkészi Szolgálatának civil munkatársai szeretettel hívják egy személyes találkozóval egybekötött agapéra mindazokat, akik önkéntes beteglátogatóként szolgálnak Debrecenben a Klinikákon vagy a Kenézy Kórházban. Idõpontja: 2019. október 21. 16.30 óra. Helyszíne: Debrecen, Teleki u. 7.

Ízvarázs egészségnap című rendezvénynek ad otthont plébániánk 2019. október 26-án, szombaton 11 órától 17 óráig. Díjmentes egészségügyi szűréseken vehetünk részt, valamint nagyon egészséges svájci étrend-kiegészítőkkel, termékekkel ismerkedhetünk meg.

Befejeződtek: a madármentesítést szolgáló munkálatok a templom északi oldalán és a toronynál Bízunk benne, hogy mind esztétikailag, mint higiénia szempontjából előrelépést jelent a munka elvégzése. Köszönjük az Egyházmegye támogatását.


Eseménynaptár

Hobbielektronika

május
csütörtök
28
Arduino kezdőknek és haladóknak
17:00 h

Női torna

június
hétfő
1
minden hétfőn 18.45-től a...
18:45 h

Felnőttek Lelki Köre

június
péntek
5
Azoknak a felnőtteknek alakult,...
10:00 h

Ferenc pápa beszédei

Rózsafüzér Skype-on

Skype rosary

Minden este 20.30-kor Skype-on lehet rózsafüzért mondani. Bővebben »

Homíliák

Sample image

Homíliák, elmélkedések letölthető hangfelvételei.

Képek a plébánia életéből

Sample image

Plébániánk jelesebb eseményeit megörökítő fényképeket az Olvasóterem menüpontban talál.