Az oldal cookie-kat használ, hogy minél több hasznos funkciót biztosítson a látogatóknak.

Az EU-s jogszabályok értelmében fel kell hívnunk a figyelmét, hogy oldalaink sütiket (cookie) használnak. Ezek miniatűr, ártalmatlan fájlok, melyeket az ön gépére helyezünk el, hogy a szolgáltatásaink használatát egyszerűbbé tegyük az ön számára. A sütiket természetesen letilthatja a böngészőjében, azonban ha az Elfogadom feliratú gombra kattint, akkor elfogadja azok használatát.

Bemutatkozás, fogadalomtétel

Egyházközségünk Képviselőtestülete 2018. augusztus 19-én, a vasárnapi szentmise keretében mutatkozott be, és tette le ünnepélyes fogadalmát. A Képviselőtestület tagjai ígéretet tettek arra, hogy mindig és mindenben az Egyház apostoli célját és az egyházközség jogos érdekeit fogják képviselni. A választott képviselők kinevezése öt évre szól, megbízásuk 2023. júlus 30-án jár le.

Az Egyházközségi Képviselőtestület vezetője a plébános, Tóth László atya.

A képviselő testületnek hivatalból tagjai Jakab Zsuzsanna hitoktató, Náray Máté kántor és Keczán Mária sekrestyés.

A képviselőtestület választott tagjai: Berényi András, Bíró Szabolcs, Dr. Cserny István, Dr. Csernyné Szincsák Ibolya, Legeza Éva, Molnár Józsefné, Pécsi József, Szilágyi Eszter, Törő Ágnes és Dr. Újhelyi Mária.

Tiszteletbeli tagokként pedig Csóra Miklós és Molnár József segítik a munkánkat.

A képviselőtestület alakuló ülése

Az újonnan megválasztott Egyházközségi Képviselőtestület 2018. augusztus 29-én tartotta alakuló ülését, Tóth László plébános atya elnökletével. Ezen az ülésen a testület megválasztotta az alábbi tisztségviselőket:

  • Világi elnök: Dr. Cserny István
  • Gondnok: Pécsi József
  • Pénztáros: Dr. Csernyné Szincsák Ibolya
  • Jegyzőkönyvvezető: Jakab Zsuzsanna

Arról is döntés született, hogy a Képviselőtestület havonta, minden hónap első keddjén, az esti szentmise után ülésezik.

Berényi András

Berényi András

Bíró Szabolcs

Bíró Szabolcs

Cserny István

Dr. Cserny István

világi elnök

Csernyné Szincsák Ibolya

Dr. Csernyné Szincsák Ibolya

pénztáros.

Csóra Miklós

Csóra Miklós

tiszteletbeli tag

Jakab Zsuzsa

Jakab Zsuzsa

hitoktató

Sample image

Keczán Mária

sekrestyés

Legeza Éva

Legeza Éva


Molnár József

Molnár József

tiszteletbeli tag

Molnár Józsefné

Molnár Józsefné

Sample image

Náray Máté

kántor

Sample image

Pécsi József

gondnok

 

Szilágyi Eszter

Szilágyi Eszter

Tóth László

Tóth László

plébános, elnök

Törő Ágnes

Törő Ágnes

Ujhelyi Mária

Dr. Ujhelyi Mária